Варіанти оплати наших послуг

  1. Погодинна. Послуги оплачуються в залежності від кількості часу, витраченого на завдання клієнта (консультування, підготовка документів, участь в спільних зустрічах тощо.). Для цього клієнту надається детальний звіт з описом дат, часу, і суті виконаних робіт. При залученні декількох співробітників вважається робочий час кожного.
  2. Фіксована оплата. Стосовно стандартних послуг (отримання ліцензії, реєстрація компанії, отримання дозвільного документа, підготовка правового висновку та ін.) ми можемо запропонувати фіксовану оплату, враховуючи, що нам відомі обсяг і характер майбутньої роботи, а також бюджет витрат.
  3. Абонентське обслуговування. При такій схемі клієнт щомісяця сплачує певну суму, і має право скористатися певним обсягом наших послуг. При такій формі оплати вартість наших послуг нижче, ніж при погодинній оплаті. Крім того, клієнт «бронює» для себе час наших співробітників.
  4. Відсоток від стягненої суми заборгованості або реалізованої угоди.

Онлайн оплата услуг - Офтальмика

Великий обсяг послуг передбачає знижки, про які можна запитувати.

У вартість послуг не включені витрати на виконання проектів (переклад документів, завірення перекладів у нотаріуса, легалізація іноземних документів в Україні, поштові витрати, витрати на транспортні та зв’язок, нотаріальні копії документів і виклик нотаріуса, оплата офіційних зборів і платежів). Клієнт зобов’язаний компенсувати понесені нами витрати в зв’язку з виконанням його завдань.

 

Ціни на однакові послуги можуть відрізнятися на ринку юридичних послуг. Клієнт повинен знати, що на вартість кожної послуги впливає:

– Кваліфікація співробітників, які залучені до реалізації конкретного завдання,

– Час і обсяг робіт, необхідні для виконання завдання,

– Матеріальні витрати для виконання завдання,

– Ступінь складності та новизни правових питань, що стосуються надання юридичних послуг,

– Імовірність того, що надання нашою компанією юридичних послуг перешкоджатиме наданню інших юридичних послуг або суттєво ускладнить їх виконання в звичайному часовому режимі,

– Необхідність виїзду у відрядження,

– Роль нашої компанії в досягненні конкретного результату для клієнта,

– Досягнення позитивного результату для клієнта при наданні юридичних послуг,

– Особливі або додаткові вимоги клієнта стосовно строків надання юридичних послуг,

– Характер і тривалість професійних відносин нашої компанії з конкретним клієнтом,

– Необхідність залучення додаткових фахівців для вирішення окремих питань клієнта,

– Інші чинники.

 

Клієнт завжди може отримати інформацію стосовно умов формування ціни на той чи інший продукт.