Обмеження відповідальностіНовини - Офіційний портал Верховної Ради України

Інформація на цьому сайті призначена для ознайомлювальних цілей і не є прямою юридичною консультацією, офіційною пропозицією співпраці (офертою) або керівництвом до дії.

Ми не даємо юридичних гарантій і не несемо відповідальності за невідповідності і можливі неточності на сайті, а також за можливі дії / бездіяльність або прийняття рішення на підставі використання цього сайту або його окремих матеріалів.

Щодо будь-якого окремого правового питання слід звертатися до відповідного фахівця. Надання юридичних послуг можливе після укладення відповідного договору та погодження умов співпраці.

 

Авторское право на текст, контент и слова - ⫸ Wise Group

Авторське право

 

Авторське право щодо всієї інформації, що знаходиться на даному web-сайті, включаючи тексти, таблиці, графічні зображення і іншу інформацію, а також сам сайт належить ТОВ «Потапенко та Партнери». Це правило не стосується випадків, коли конкретна інформація належить третім особам, про що повинно бути прямо зазначено в тексті.

Інформація на сайті може бути використана тільки в інформаційних цілях. Заборонено будь-яке комерційне використання без попереднього письмового дозволу власника.

При використанні матеріалів посилання на джерело обов’язкове.