Співпрацю з клієнтом можна представити алгоритмом:

  1. Знайомство. Отримати основну інформацію про нашу компанію ви можете на даному web-сайті або замовити окрему презентацію. Наші контактні дані знаходяться в розділі «Контакти» на цьому сайті. Ми також раді будемо бачити Вас в своєму офісі.
  2. Визначення напрямків співпраці. Для цього клієнт повинен надати детальну і повну інформацію зі свого питання, підготувати копії документів. На підставі отриманих даних ми готуємо пропозицію, де будуть відображені питання, що цікавлять клієнта: види послуг, їх обсяг і порядок надання, вартість, порядок платежів за послуги, терміни реалізації завдання і інша важлива інформація.
  3. Укладення договору на надання послуг. У договорі будуть визначені завдання клієнта, види робіт, що проводяться, терміни виконання проекту, ціна договору та етапи оплат, та ін.
  4. Реалізація завдань клієнта. Під конкретний проект клієнта ми виділяємо співробітника, який буде займатися роботою з клієнтом, і відповідальний за стан справ на даній ділянці. Вся інформація по реалізації проекту, включаючи юридичну, фінансову та технічну, є для нас конфіденційною і не розголошується нами.

 

Сотрудничество | gold-as